![]() |
Rolnicke novinky
Važena pani ministerka
mam taký problem predplatil som si jedny noviny a cakal som 5 tyzdnov na to aby som zistil že po 17 rokoch prestanu pravdepodobne vychadzat.Rolnícke novinky su najlepsie na trhu pre polnohospodarov a ludí vidieka.Neda sa zo strany ministerstva pozriet na ten problem?Napríklad nejakou dotaciou,ako na ucitelske noviny sa dalo 8 milionov korun,alebo uz su polnohospodari na vedlajsej kolaji?Ak mozem poprosit kolegov polnohospodarov nech ma tiez po precítaní podporia Dakujem vopred za odpoved Pavlík Milan. |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:12. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..