AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotácie (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1952)

Zlatisia 28-04-2008 16:34

Dotácie
 
Dobrý deň, chcela by som sa informovať o príspevku na chov oviec a kôz. Chováme 3 ovce a 3 kozy a chceli by sme chov aj rozšíriť. Počula som o možnosti dotácií, len neviem kde by som mala získať bližšie informácie. Musela by som začať podnikať, aby som získala nejaké dotácie? Za odpoveď ďakujem. Zigová.

Odbor komunikácie MPSR 22-07-2008 13:42

Re: Dotácie
 
Chov hospodárskych zvierat je podporovaný v rámci Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013 prostredníctvom opatrenia 1.1. Modernizácia fariem. Konečným prijímateľom (oprávneným žiadateľom) sú právnické a fyzické osoby podnikajúce v poľnohospodárskej prvovýrobe. Všetky potrebné materiály (Program rozvoja vidieka SR 2007-2013, Príručka pre žiadateľa o poskytnutie nenávratného finančného príspevku, formuláre, výzvy na predkladanie projektov) sú vystavené na webovej stránke Pôdohospodárskej platobnej agentúry (www.apa.sk).


S pozdravom

Ing. Ľubomír Miček, PhD.
generálny riaditeľ
Sekcia rozvoja vidieka


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:48.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..