AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Zahradkarske osady (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1960)

MartinPavlo 02-05-2008 14:50

Zahradkarske osady
 
Dobry den,

co sa stane so zahradkarskou osadou, ktora nepoziada o zacatie konania do konca roka 2008? Bude po roku 2008 zrusena a poda vratena byvalym majitelom?

S pozdravom,

Pavlo

Odbor komunikácie MPSR 06-05-2008 11:42

Re: Zahradkarske osady
 
Osada ostane osadou a medzi vlastníkom pozemku a záhradkárom naďalej bude nájomný vzťah, ktorý upravuje Občiansky zákonník. Spory by riešil súd.



S pozdravom


Mgr. Michaela Pallayová
poverená zastupovaním
generálneho riaditeľa
sekcie legislatívy


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:17.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..