![]() |
Zahradkarske osady
Dobry den,
co sa stane so zahradkarskou osadou, ktora nepoziada o zacatie konania do konca roka 2008? Bude po roku 2008 zrusena a poda vratena byvalym majitelom? S pozdravom, Pavlo |
Re: Zahradkarske osady
Osada ostane osadou a medzi vlastníkom pozemku a záhradkárom naďalej bude nájomný vzťah, ktorý upravuje Občiansky zákonník. Spory by riešil súd.
S pozdravom Mgr. Michaela Pallayová poverená zastupovaním generálneho riaditeľa sekcie legislatívy |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:17. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..