![]() |
Porušenie zákona ?
Ziadam Vas o upresnenie zakona a paragrafu ktory priznava postavenie SPF
ako ucastnika konania v restitucnom konani podla zakona 503/2004. Ako je mozne ze pozemkovy urad taketo postavenie SPF priznava a komplikuje spravne konania ? Ziadam vas o zaujatie stanoviska k horeuvedenej problematike. Oliver Gardon |
Re: Porušenie zákona ?
Postavenie Slovenského pozemkového fondu vychádza zo zákona č. 330/1991 Zb. v znení neskorších predpisov a jeho § 34 ods. 3, podľa ktorého Slovenský pozemkový fond spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu a nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami ako aj s podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.
S pozdravom JUDr. Jaroslav Puškáč generálny riaditeľ sekcie legislatívy |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:50. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..