AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Porušenie zákona ? (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2088)

veruka1 27-11-2008 11:14

Porušenie zákona ?
 
Ziadam Vas o upresnenie zakona a paragrafu ktory priznava postavenie SPF
ako ucastnika konania v restitucnom konani podla zakona 503/2004. Ako je
mozne ze pozemkovy urad taketo postavenie SPF priznava a komplikuje
spravne konania ? Ziadam vas o zaujatie stanoviska k horeuvedenej
problematike. Oliver Gardon

Odbor komunikácie MPSR 16-12-2008 13:44

Re: Porušenie zákona ?
 
Postavenie Slovenského pozemkového fondu vychádza zo zákona č. 330/1991 Zb. v znení neskorších predpisov a jeho § 34 ods. 3, podľa ktorého Slovenský pozemkový fond spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu a nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami ako aj s podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.



S pozdravom




JUDr. Jaroslav Puškáč
generálny riaditeľ
sekcie legislatívy


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:50.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..