AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Prírodný hnoj (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2128)

Lenkaaaa 02-01-2009 14:49

Prírodný hnoj
 
caute, robim jednu seminarnu pracu z biologie a potrebovala by som k nej dopisat nejaku diskusiu o hnoji.Tak mam otazky:
1. Ake je potrebne mnozstvo dusicnanov (napr. v 100g hnoja), aby bol hnoj urodnym hnojom?
2. Preco sa hovori, ze sa nesmie hnojit cerstvym hnojom(hned ako je vykakany)?preco je tomu tak??alebo je to vobec pravda?
3. Na co sa najcastejsie pouziva slepaci hnoj (kuratince)?Ma nejake specificke vyuzitie??
4. Aky hnoj je najvyhovujucejsi pre domace hnojenie napr. zahrad?zavisi to od druhu pody??alebo jej kyslosti?
5. Vyslo mi, ze ovci a slepaci hnoj su zasadite.Ma to nejake vyhody/nevyhody pri hnojeni?
Zatial to je vsetko.Vopred dakujem za pomoc.

maso25 23-02-2009 15:45

Re: Prírodný hnoj
 
zohnala si nejake info o tom hnoji či?


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:59.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..