![]() |
Les 0,5 ha vo vlastníctve
Mám problém . Vlastním les vo výmere 0,5 ha ale trvale ho užívajú štátne lesy lesná správa Holíč, prevádzka Myjava bez nájomnej zmluvy.
Chcem sa poradiť či by sa dal tento mne dať do užívania cez zák. č. 326/2005 § 38 odst. 3 bez geometrického plánu uhradzaného geodetovi mnou. Ďakujem S úctou Ján Zima, 0905 17 19 13 e-mail: [email protected] |
Re: Les 0,5 ha vo vlastníctve
Dobry den. Myslim ze ak viete presne hranice vasho lesa v terene nemal by bit problem. Tiez pri odovzdavani musia bit majitelia okolitych parciel ktore z vami susedia. Treba podat ziadost o navratenie lesa v ramci restitucie. Najlepsie urobite ak sa obratite na konkretnu lesnu spravu a tam vam poradia. Mne poradili
ochotne v Presove. |
Re: Les 0,5 ha vo vlastníctve
To už je na Slovensku taká obyčaj. Štátne lesy drancujú súkromné lesy,
bez nájomných zmlúv a ešte ich štát aj v zlodejstve podporuje. Dostanú pôžičku 66 mil EUR, len aby chudáci udržali 40.tis platy a plnú zamestnanosť. Už mám toho fakt plné zuby ! :mad: |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 07:30. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..