AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Žiadosť (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2183)

sovano 03-03-2009 15:03

Žiadosť
 
Vážený pán minister som predsedom OZ Vidiecky parlament trenčianskeho kraja. Naša organizácia sa už 6 rokov aktívne v teréne venuje rozvoju vidieka v TSK a ako takú nás zaujíma kto bol vybratý na regionálne pracovisko národnej vidieckej siete v našom kraji. Ďakujem vopred za Vašu odpoveď.

Ing. Dušan Mitický


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:09.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..