AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Registrácia kôz (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2209)

renca.nagyova 22-03-2009 20:44

Registrácia kôz
 
Vie niekto poradiť chovám Alpinské kozy jedna ječistokrvná a druhá je skrížená pravdepodobna s bielou či sa môžem a kde náhlásiť ako chovatelka a aké požiadavky musím splňať aby som mohla dostať nejaké dotácie koľko kôz musím chovať či je to podmienené čistým chovom atď.

mikluš 12-05-2009 06:41

Re: Registrácia kôz
 
Pradia vam na polnohospodarskej platobnej agenture. Najdete na internete. Dotacia na ovce a kozi ide na dobytcie jednotky. Myslim ze tento rok je to v prepocte min.7 oviec, alebo koz. Na PPA vam poradia vo vsetkom co sa toho tyka.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:06.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..