AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotacie Na Chov Oviec (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2307)

EISNER DUSAN 20-07-2009 17:56

Dotacie Na Chov Oviec
 
Mal By Som Zaujem O Zacatie Chovu Oviec A Koz.potreboval By Som Informaciu,kde Ziadat O Dotacie A Ako Vypracovat Dokumenty Na Poskytnutie Dotacie.popripadne Kto By Vedel Vypracovat Plan Na Poskytnutie Dotacie.odmena Dohodou.dakujem.

Odbor komunikácie MPSR 16-10-2009 12:30

Re: Dotacie Na Chov Oviec
 
Jednou z možností je predložiť projekt v rámci opatrenia 1.1. "Modernizácia fariem" Programu rozvoja vidieka SR 2007 – 2013, ktorý je spolufinancovaný z EÚ. Ak je projekt úspešný, žiadateľovi sa poskytne nenávratný finančný príspevok vo forme refundácie určitej časti vynaložených oprávnených výdavkov. Ide o podporu stavebných a technologických investícií do chovu hospodárskych zvierat. V súčasnosti prebieha už druhá výzva na toto opatrenie, ktorá umožňuje zapojenie aj začínajúcich farmárov. Bližšie informácie sa nachádzajú v Príručke pre žiadateľa o nenávratný finančný príspevok z PRV SR 2007 - 13 na stránke www.apa.sk (sekcia projektových podpôr).

MP SR nedisponuje zoznamom firiem, ktoré sa zaoberajú vypracovaním projektov. V tejto súvislosti Vám odporúčame informovať sa u podnikateľov, ktorých projekt už získal dotáciu z eurofondov alebo si prostredníctvom internetu vyhľadať firmy, ktoré majú v predmete činnosti vypracovanie projektov na čerpanie fondov EÚ.

S pozdravom


Ing. Marek Kodada
generálny riaditeľ
sekcie poľnohospodárstva
a rozvoja vidieka


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:22.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..