AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   extravilan ci intravilan? (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2321)

am-ko1 06-08-2009 09:33

extravilan ci intravilan?
 
Dobry den, chcela by som sa poinformovat ohladom toho , ci ked sme stavali dom v extravilane obce, ale uz sme riadne skolaudovali, este aj s dalsim domom so susedmi, ci sme extravilan alebo intravilan, mame sukromnu cestu a starostka obce ju nechce zobrat pod obec, lebo na nej nie je asfalt, ale hlavne by som chcela vediet to, ze ci ona moze od nas ziadat poplatok za odpad, ked, ako tvrdi k nam nemoze poslat 'smetiarov', lebo mame sukromnu cestu a budeme musiet zanasat nadoby na odpad do dediny, alebo ich nechat v dedine a chodit so smetami dost daleko do dediny??? Za odpoved dakujem Zapletalova

Odbor komunikácie MPSR 07-09-2009 11:28

Re: extravilan ci intravilan?
 
Otázka sa týka zákona o odpadoch, ktorý má v kompetencii Ministerstvo životného prostredia Slvoenskej republiky, preto Vám odporúčame obrátiť sa na tento rezort.

S pozdravom


JUDr. Jaroslav Puškáč
generálny riaditeľ
sekcie legislatívy


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:20.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..