AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=46)
-   -   vynatie z pôdneho fondu (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2332)

evalili 13-08-2009 15:19

vynatie z pôdneho fondu
 
Katastrálne územie: Senec
Parcelné číslo (miestny názov územia): Miloslavov


Môžem dostať informáciu, ako to je podľa novej novely zákona o vynati pody z podneho fondu? Cela parcela ma cca 3,5 ha, je v uzemnom plane obce na IBV. ako mame v tejto veci postupovat?


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:22.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..