AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kupa Kralikov (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2383)

juraj0 01-11-2009 19:28

Kupa Kralikov
 
prajem dobry vecer mam zaujem o kupu masiteho plemena kralikov ci uz su to obry alebo nejake brojlery okolie MI DAKUJEM

hyplus 02-11-2009 09:14

Re: Kupa Kralikov
 
Ahoj. my chováme brojlerové králiky, šľachtené vo Francúzsku firmou Grimaud Fréres. Chovajú sa od cca 72 - 90 dní, je tam 60 - 65 % výťažnosť. Posielam v prílohe leták.

juraj0 03-11-2009 05:56

Re: Kupa Kralikov
 
dakujem za info ale na prilohu si zabudol

prepelica 13-12-2009 13:27

Re: Kupa Kralikov
 
Mi chováme doma po krížené zajace čo sa mi najlepšie páčia sú sparené Činačila a obor rastie to rýchlo aj mäsa je dosť


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:46.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..