![]() |
Kupa Kralikov
prajem dobry vecer mam zaujem o kupu masiteho plemena kralikov ci uz su to obry alebo nejake brojlery okolie MI DAKUJEM
|
Re: Kupa Kralikov
Ahoj. my chováme brojlerové králiky, šľachtené vo Francúzsku firmou Grimaud Fréres. Chovajú sa od cca 72 - 90 dní, je tam 60 - 65 % výťažnosť. Posielam v prílohe leták.
|
Re: Kupa Kralikov
dakujem za info ale na prilohu si zabudol
|
Re: Kupa Kralikov
Mi chováme doma po krížené zajace čo sa mi najlepšie páčia sú sparené Činačila a obor rastie to rýchlo aj mäsa je dosť
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:46. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..