AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Rastlinná výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=7)
-   -   pestovanie hlivy na dreve 2 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2474)

hliváčik 13-04-2010 19:58

pestovanie hlivy na dreve 2
 
ešte jedna otázočka je nutné klátiky po prerastení podhubím zahrabať do zeme? bývam v meste a pestovať ich chcem na tienistom balkóne a tam je problém že klátiky treba zakopať do zeme. je to podmienka že musia byť v zemi alebo budú hlivy rásť aj na samotnom dreve bez hliny ak zabezpečím vlahu iným spôsobom? v prípade nutnosti by stačilo ak by som každý klátik zakopal do hliny vo vedre?


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:51.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..