![]() |
Vážený pán moderátor, admin.
Dobrý deň,
Ďakujem Vám za prianie, ale žiaľ majiteľ AF MP SR nejaví záujem o reagovanie na snahu prispievateľov. Odišli aj s rozpeávkovou výškou odstupného v čase šetrenia financiami zo štátnych fondov. S pozdravom Img. Ján Hájek P.s. Vaše prianie načítavam v inboxe denne už týždeň a malo by to stačť, Deliwery system sa opakuje denne. AgroFórum Fóra <[email protected]>: > > AgroFórum Vám dnes želá všetko najlepšie k narodeninám! > |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:36. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..