AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Vážený pán moderátor, admin. (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2532)

Ing.Ján Hájek 15-07-2010 19:32

Vážený pán moderátor, admin.
 
Dobrý deň,
Ďakujem Vám za prianie, ale žiaľ majiteľ AF MP SR nejaví záujem o
reagovanie na snahu prispievateľov. Odišli aj s rozpeávkovou výškou
odstupného v čase šetrenia financiami zo štátnych fondov.
S pozdravom
Img. Ján Hájek

P.s.
Vaše prianie načítavam v inboxe denne už týždeň a malo by to stačť, Deliwery system sa opakuje denne.

AgroFórum Fóra <[email protected]>:

>
> AgroFórum Vám dnes želá všetko najlepšie k narodeninám!
>


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:36.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..