AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   rozvoj vidieka 2007-2013 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2635)

lesneapozemkovedruzstvo 04-11-2010 19:24

rozvoj vidieka 2007-2013
 
Dobry deň, chcem sa opytať na projekt v ramci Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013, opatrenie č.2.1 Obnova potencialu lesného hospodárstva a zavedenie preventívnych opatrení. Dňa14.10.2009 bola zaregistrovana naša žiadosť o nenavratny finančny príspevok na zaklade uvedeneho projektu na PPA Prešov.Kod projektu:210PR0900916. Lesné a pozemkove družstvo Bajerovce ako žiadateľ doposiaľ nemame žiadne vyrozumenie. Žiadali sme informacie na PPA Prešov a odpoveď bola, že je to na ministerstve v Bratislave a pokiaľ nemame oficialne oznamenie tak je to v štadiu vyhodnocovania.Prosim vas viete nam povedať ako to je v skutočnosti?

Odbor komunikácie MPSR 09-12-2010 12:25

Re: rozvoj vidieka 2007-2013
 
Dňa 14. 4. 2010 bol na internetovej stránke Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA) http://www.apa.sk/index.php?navID=1&ofs1=60 zverejnený zoznam úspešných žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku (ŽoNFP) pre opatrenie 2.1 Obnova potenciálu lesného hospodárstva a zavedenie preventívnych opatrení. Uvedení žiadatelia boli PPA vyzvaní na doloženie všetkých povinných príloh v zmysle ŽoNFP v stanovenom termíne. Hodnotenie úspešných žiadostí ešte nie je ukončené.

S pozdravom


Ing. Ján Beňadik
poverený riadením
sekcie rozvoja vidieka


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:46.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..