![]() |
kvoty mlieko
Dobry den ! zhanam informacie na bakalarku ohladom kvot na mlieko a ich dopade na vyrobu. Vedel by mi niekto povedat aky dopad mali kvoty v praxi ? Dakujem
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:25. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..