AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Vianočné trhy (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2655)

PD Liptovské Revúce 30-11-2010 11:56

Vianočné trhy
 
Každoročne sme sa zúčastňovali vianočných a veľkonočných trhov na závodisku s produktami z ovčieho mlieka.. Budú organizované aj tento rok?

Odbor komunikácie MPSR 09-12-2010 12:52

Re: Vianočné trhy
 
V tomto roku ministerstvo neorganizuje vianočné trhy.



S pozdravom


Marcela Bodoríková
odbor komunikácie s verejnosťou


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 19:38.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..