![]() |
Vianočné trhy
Každoročne sme sa zúčastňovali vianočných a veľkonočných trhov na závodisku s produktami z ovčieho mlieka.. Budú organizované aj tento rok?
|
Re: Vianočné trhy
V tomto roku ministerstvo neorganizuje vianočné trhy.
S pozdravom Marcela Bodoríková odbor komunikácie s verejnosťou |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 19:38. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..