AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ako začať (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2692)

illes_afs40 06-02-2011 18:23

Ako začať
 
Zdravím ,

Mám maďarskú kobylu , pozemok so stajňou , chcem kúpiť ďaľšie kone a dať renovovať stajňu a pozemok vytvoriť na závodisko a vytvoriť školu jazdenia pre mladistvých .

Stajňu a pozemok som odkúpil teraz a ďaľšie kobyly chcem v budúcnosti zakúpiť, lenže neviem aké dotácie môžem získať a kde začať.
Chcel by som vytvoriť zopár pracovných miest a zvýšiť cestovný ruch v našej obci na juhovýchodnom Slovensku.

Ďakujem za informácie.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:41.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..