![]() |
burza polnotechniky
neviete kde v Madarsku sa konaju burzy polnotechniky?som z vychodu tak niekde v okolo napr. Nyiregyhazy keby niekto vedel
|
Re: burza polnotechniky
Zadajte burzu techniky do inzercie, napr. na inzercia.hladam.com kde je mozne inzerovat polnohospodársku techniku. http://www.inzercia.hladam.com/idcategory/auto-moto/ Inzerciu osobne vyuzivam.
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:01. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..