AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Stroje, zariadenia a stavby (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=19)
-   -   burza polnotechniky (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2737)

tipclub 16-03-2011 17:56

burza polnotechniky
 
neviete kde v Madarsku sa konaju burzy polnotechniky?som z vychodu tak niekde v okolo napr. Nyiregyhazy keby niekto vedel

andrejlassak 11-08-2011 11:20

Re: burza polnotechniky
 
Zadajte burzu techniky do inzercie, napr. na inzercia.hladam.com kde je mozne inzerovat polnohospodársku techniku. http://www.inzercia.hladam.com/idcategory/auto-moto/ Inzerciu osobne vyuzivam.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:01.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..