AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Reštitúcie (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2773)

dobe55 15-05-2011 18:39

Reštitúcie
 
Pán minister, prečo Slovenský pozemkový fond písomne neodpovedá na žiadosti reštituentov ? Podpísal som zápisnicu v sídle RO SPF (nebola mi zaslaná dopredu) o prerokovaní náhradného pozemku (súhlasil som s týmto náhradným pozemkom) dňa 25. 2. 2011 a do dnešného dňa som nedostal odpoveď, či to bude zreaizované . Žiadal som SPF o zmenu ocenenia pozemkov, ktoré boli mojim predkom v rámci vyvlastňovania "odňaté". Opäť žiadna odpoveď. Tak sa pýtam - je SPF povinný odpovedať ?

Odbor komunikácie 1 19-05-2011 11:16

Re: Reštitúcie
 
Vaša otázka nepatrí pod pôsobnosť ministerstva, preto Vám odporúčam obrátiť sa priamo na vedenie SPF a požadovať od nich obratom informáciu, prečo Regionálny odbor SPF vo Vašej veci od februára t.r. nekoná.

kontakty na riaditeľstvo SPF nájdete v linku: http://www.pozfond.sk/web_kontakty/kontaktyGR.aspx

S pozdravom,

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:33.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..