AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Podpora (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2785)

Mirka223 02-06-2011 16:07

Podpora
 
Dobrý deň, ja by som sa Vás chcela spýtať ako je to s nenávratným finančným príspevkom z eurofondov? Chcela by som si založiť farmu. Chovať kone a ponúkať hipoterapiu, chovať ovce a kozy a neskôr možno aj kravy. Chcela by som sa spýtať či by som mala nárok na príspevok a aké sú podmienky. Ďakujem :)

Odbor komunikácie 1 15-06-2011 08:06

Re: Podpora
 
Vážená Mirka,

Chov koní na hipoterapiu, chov ovcí, kôz a kráv je s prispením eurofondov podporovaný z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013, jeho implementáciu zabezpečuje ministerstvo. Všetky podrobnosti týkajúce sa oprávnených výdavkov, výšky podpory, oprávnených žiadateľov, výšky oprávnených výdavkov na 1 projekt, oblasti podpory a ďalšie informácie získate z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013 a Príručky pre žiadateľa o poskytnutie nenávratného finančného príspevku, ktoré sú vystavené na webových stránkach www.land.gov.sk a www.apa.sk.

S pozdravom,
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:01.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..