AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   chov oviec (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2797)

ondrej123 17-06-2011 06:22

chov oviec
 
dobry den

chcem sa spytat nasledovne a ziskat oficialne informacie

dopocul som sa ze pri chove 4 ks oviec resp. barancekov ma chovatel dostat prispevok,dotaciu vo vyske 1000 eur

dakujem

dzlubo 19-06-2011 06:42

Re: chov oviec
 
Nie som odborník na dotácie, ale 1000 € je strašne veľa. Ak ste zaregistrovaný farmár v Centrálnom registri zvierat (čo je povinnosť) a máte pôdu ako aj ďalšie požiadavky na dotácie, tak Vám poradia v najbližšej PPA _ Poľnohospodárskej platobnej agentúre

mikluš 30-06-2011 06:04

Re: chov oviec
 
Nie som si isty,ale myslim ze je to 8 oviec, alebo koz, starsich ako 12 mesiacov a prispevok je 100e.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:51.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..