![]() |
chov oviec
dobry den
chcem sa spytat nasledovne a ziskat oficialne informacie dopocul som sa ze pri chove 4 ks oviec resp. barancekov ma chovatel dostat prispevok,dotaciu vo vyske 1000 eur dakujem |
Re: chov oviec
Nie som odborník na dotácie, ale 1000 € je strašne veľa. Ak ste zaregistrovaný farmár v Centrálnom registri zvierat (čo je povinnosť) a máte pôdu ako aj ďalšie požiadavky na dotácie, tak Vám poradia v najbližšej PPA _ Poľnohospodárskej platobnej agentúre
|
Re: chov oviec
Nie som si isty,ale myslim ze je to 8 oviec, alebo koz, starsich ako 12 mesiacov a prispevok je 100e.
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:51. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..