![]() |
"letná vyrážka"
Dobrý deň, máte niekto skúsenosť s alergiou koníka na hmyz?Zhoršuje sa časom táto choroba,alebo ostáva na rovnakej úrovni ? Ako mu môžem pomôcť?Ďakujem za rady,Magda
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:59. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..