![]() |
prispevok pre zacinajuceho chovatela
dobry den,chcem sa spytat,ci sa da ziadat niejaky prispevok pre zalozenie farmy na chov koni,jazdenie.Chcela by som poziadat družstvo o prenajom pozemku a mastale,dalo by sa to aj pri tomto?a vlastnim aj rolu,mozem na roli siat napr.ovos a tak a dostat prispevok?a o ake prispevky sa jedna?neviem to nikde vycitat...dakujem
|
Re: prispevok pre zacinajuceho chovatela
Dobrý deň,
Chov koní na hipoterapiu, chov ovcí, kôz a kráv je s prispením eurofondov podporovaný z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013, jeho implementáciu zabezpečuje ministerstvo. Všetky podrobnosti týkajúce sa oprávnených výdavkov, výšky podpory, oprávnených žiadateľov, výšky oprávnených výdavkov na 1 projekt, oblasti podpory a ďalšie informácie získate z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013 a Príručky pre žiadateľa o poskytnutie nenávratného finančného príspevku, ktoré sú vystavené na webových stránkach www.mpsr.sk a www.apa.sk. S pozdravom, Zsolt Simon minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:03. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..