![]() |
etická rada lesov
Dobrý deň pán minister !
Po nástupe vášho nominanta na post gen, riaditeľa lesov SR sa obnovila aj činnosť etickej rady a ja sa pýtam! Funguje novozriadená etická rada lesov SR? Bol nejaký papalášik vykričaný do sveta ako zlodej a darebák? Nič sa nezmenilo v manažerskych funkciách sedia tí istí ako za Smeru a Hzds |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 06:24. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..