AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Lesníctvo a poľovníctvo (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=18)
-   -   etická rada lesov (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2845)

bogantusl 17-08-2011 08:36

etická rada lesov
 
Dobrý deň pán minister !
Po nástupe vášho nominanta na post gen, riaditeľa lesov SR sa obnovila aj činnosť etickej rady a ja sa pýtam!
Funguje novozriadená etická rada lesov SR? Bol nejaký papalášik vykričaný do sveta ako zlodej a darebák? Nič sa nezmenilo v manažerskych funkciách sedia tí istí ako za Smeru a Hzds


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 06:24.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..