AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotácie na pestovanie v skleníku + na technológie použité v skleníku (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2852)

miroslavmarek 30-08-2011 15:41

Dotácie na pestovanie v skleníku + na technológie použité v skleníku
 
Dobrý deň,
chcel by som začať pestovať paradajky v asi 0,5ha skleníku.
Poskytujete na danú formu podnikania dotácie (myslím buď na rastliny samotné alebo aj na použité technológie).
S vytvorením skleníka chcem zároveň vytvoriť určitý počet pracovných miest.
Prípadne mi prosím poradte kam sa obrátiť.

Vopred pekne ďakujem za odpoveď.

S pozdravom

Miroslav Marek


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:42.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..