AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Rastlinná výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Mák modrý (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2899)

[email protected] 05-11-2011 06:25

Mák modrý
 
Jak to vypadá v SR s pěstováním máku? V ČR bylo letos oseto jen cca 30 000 ha, je to oproti roku 2010 ( 55 000 ha ) stagnace o 25 000 ha. Sám mám na skladě letošní sklizně cca 5 t. Pokud by měl někdo zájem prodávám při odběru do 400 kg za 35 Kč/kg, a při odběru nad 400 Kg 28 Kč/kg. Mák je k odběru v obci Zdounky okr. Kroměříž, Zlínský kraj.

Zdravím M. Ležák


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 07:16.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..