AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Vec: Ziadost o informaciu na zaklade zakone o informaciach (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2912)

TRNAVSKY 29-11-2011 21:31

Vec: Ziadost o informaciu na zaklade zakone o informaciach
 
V.R.1991 NAM BOLA VYTYCENA NAHRADNA PODA.V R.2003 NAM POVODNY VLASTNIK ZOBRAL CCA 500m2 Z JEDNEJ STRANY. TERAZ NAM NIECO PODOBNE HROZI Z DRUHEJ.LENZE TENTO KUPIL POZEMOK PRED CCA MESIACOM.CIZE ANI NIEJE POVODNY VLASTNIK.AKO SA TO BUDE RIESIT? PO KOMASACII BUDEME MAT 1000m2 NA INOM MIESTE?ALEBO NAM PODU ODOBRALI NEOPRAVNENE.GEODETICKA KOMORA SA V TEJTO VECI NA GOOLE VYJADRUJE,TAK ZE POVODNY VLASTNIK SA ZARADUJE V PORADI AZ ZA UZIVATELA NAHRADNEJ PODY.DAKUJEM.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 06:03.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..