AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Lehota na podanie návrhu na súd (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=2957)

jozef11111 08-02-2012 21:19

Lehota na podanie návrhu na súd
 
Vážený pán minister!
Obraciam sa na Vás so žiadosťou o poskytnutie informácie na moju otázku:
Do koľkých dní po uskutočnení Valného zhromaždenia Urbárskeho pozemkového spoločenstva s právnou subjektivitou je možnosť podať na súd návrh o určenie neplatnosti uznesenia Valného zhromaždenia?

Odbor komunikácie 1 13-02-2012 12:20

Re: Lehota na podanie návrhu na súd
 
Citát:

Pôvodne zaslal jozef11111
Vážený pán minister!
Obraciam sa na Vás so žiadosťou o poskytnutie informácie na moju otázku:
Do koľkých dní po uskutočnení Valného zhromaždenia Urbárskeho pozemkového spoločenstva s právnou subjektivitou je možnosť podať na súd návrh o určenie neplatnosti uznesenia Valného zhromaždenia?


Vďaka za otázku.
Občiansky súdny poriadok ani zákon č. 181/1995 Z.z. o pozemkových spoločenstvách nestanovuje lehotu pre podanie návrhu na súd o určenie neplatnosti uznesenia valného zhromaždenia pozemkového spoločenstva.

S pozdravom,

Zsolt Simon
minister


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 10:53.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..