![]() |
Dotácie na koňa
Dobrý deň.
Chcela by som sa spýtať či v súčasnosti nie je možnosť získania (alebo sa neuvažuje o tejto možnosti) dotácie na chov koní. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a prajem pekný deň |
Re: Dotácie na koňa
ZDravím, dotované sú len vybrané plemená, nepamätám sa presne ale myslím že ST, A1/1?, Sh-A, hucul, lipicán?...bývalo to v nariadení 499/2008
Inak platba na VDJ by teoreticky bola možná, ale ako bude v novm roku netuším |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:25. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..