AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Dotácie na koňa (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3186)

Pebaba 16-01-2013 10:39

Dotácie na koňa
 
Dobrý deň.
Chcela by som sa spýtať či v súčasnosti nie je možnosť získania (alebo sa neuvažuje o tejto možnosti) dotácie na chov koní.
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a prajem pekný deň

miška z lazu 06-11-2013 07:54

Re: Dotácie na koňa
 
ZDravím, dotované sú len vybrané plemená, nepamätám sa presne ale myslím že ST, A1/1?, Sh-A, hucul, lipicán?...bývalo to v nariadení 499/2008
Inak platba na VDJ by teoreticky bola možná, ale ako bude v novm roku netuším


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:25.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..