![]() |
Mala stavba v zahradkarskej osade.
Dobry den.
Otec vlastni pozemok v zahradkarskej osade Bogdanky v obci Klokocov. Po vysporiadani pozemkov sa rozhodol uz k existujucej chate pribudovat jednu miestnost. Zakon o malych stavbac hovori ze staci nahlsit tuto stavbu na obecnom urade. No tu ma starostka hned odbila ze uzemny plan obce to neumoznuje.Ako je to ? A co s tym mozem spravit? Dakujem |
Re: Mala stavba v zahradkarskej osade.
Vaša otázka kompetenčne patrí pod Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR ktoré gestoruje stavebné konanie.
Keďže vo Vašom prípade nejde o usporiadanie pozemkov, odporúčame Vám obrátiť sa na spomínané ministerstvo. Internetová adresa: http://www.telecom.gov.sk/index/index.php Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:23. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..