AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Mala stavba v zahradkarskej osade. (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3231)

kuki_sk 02-03-2013 11:31

Mala stavba v zahradkarskej osade.
 
Dobry den.

Otec vlastni pozemok v zahradkarskej osade Bogdanky v obci Klokocov. Po vysporiadani pozemkov sa rozhodol uz k existujucej chate pribudovat jednu miestnost. Zakon o malych stavbac hovori ze staci nahlsit tuto stavbu na obecnom urade. No tu ma starostka hned odbila ze uzemny plan obce to neumoznuje.Ako je to ? A co s tym mozem spravit? Dakujem

Odbor komunikácie 1 04-03-2013 10:07

Re: Mala stavba v zahradkarskej osade.
 
Vaša otázka kompetenčne patrí pod Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR ktoré gestoruje stavebné konanie.
Keďže vo Vašom prípade nejde o usporiadanie pozemkov, odporúčame Vám obrátiť sa na spomínané ministerstvo. Internetová adresa:

http://www.telecom.gov.sk/index/index.php


Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:23.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..