AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Rastlinná výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Huba na jabloni (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3273)

beabodka 27-04-2013 11:29

Huba na jabloni
 
3 Príloha(y)
Na jabloni sa nám vyskytla drobná biela drevokazná huba. Strom sme kúpili spolu s domom, dlho sa oňho nikto nestaral. Už nám vyschla jedna slivka, tiež na nej bola huba, ale iná. Táto jabloň má vynikajúce plody, nechceli by sme o ňu prísť. Neviete, čo je to za hubu, je nebezpečná?
Ešte nám po zime z nej opadla kôra, ako sa dá tomu vyhnúť a treba s tým niečo robiť?
Ďakujem, Bea


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 04:45.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..