AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Dotácia k chovu oviec (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3348)

Meiserko 20-08-2013 17:22

Dotácia k chovu oviec
 
Dobrý deň vedel by mi niekto povedať aká je výška dotácie k chovu oviec na rok 2013 ?

Ďakujem!

:)


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:31.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..