AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=46)
-   -   výzva na vrátenie a prevzatie pozemku (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3381)

lexmarkius 02-10-2013 21:41

výzva na vrátenie a prevzatie pozemku
 
Katastrálne územie: železná braznica
Parcelné číslo (miestny názov územia): mláčik


Zdravím, chcel by som sa spýtať, ako je to pri podaní výzvy na vrátenie a prevzatie pozemku pri lúkach a pasienkoch, čo pre mňa znamená, ak ju odošlem, či musím počkať na odpoveď nájomcu - vrátenie a do koľkých dní musí vrátiť, alebo nemusí nič posielať, a v okamihu odoslania výzvy môžem uzatvoriť zmluvu s novým nájomcom alebo kedy od doručenia výzvy súčasnému nájomcovi môžem uzatvoriť nájomnú zmluvu s novým nájomcom? Ďakujem


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:22.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..