AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   mladý farmár (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3442)

fesacik 25-11-2013 17:56

mladý farmár
 
bude oprávnený žiadateľ o podporu pre začínajúcich farmárov do 40 rokov aj polnohospodár ktorý je zaregistrovaný ako samostatne hospodáriaci rolník od 1.10.2013 alebo sa to bude vsťahovať len na tých ktorý sa zaregistrujú od 1.1.2013?

Odbor komunikácie 1 26-11-2013 14:28

Re: mladý farmár
 
Dobrý deň,

oprávneným žiadateľom v rámci podpory pre mladých poľnohospodárov pravdepodobne bude mladý farmár, ktorý má ku dňu predloženia Žiadosti o nenávratný finančný príspevok max. 5 ročnú podnikateľskú históriu, takže áno, mal by byť oprávnený.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 19:25.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..