![]() |
Sliepky - nosnice
Chcel by som sa opytat ze ci neviete poradit preco sliepky uz 3 mesiace neznasaju vajicka. Sliepky su 2 rocne a este taku dlhu prestavku v znaske vajec este nemali. Maju vybeh prijem vody a davam im psenicu a zmesku pre nosnice, prosim poradte ? Ja uz neviem co mam z nimi robit. Za kazdu radu bude vdacny.
|
Re: Sliepky - nosnice
vem je sekerou
|
Re: Sliepky - nosnice
možno odpovedám trochu neskôr, ale.... sliepky potrebujú nejakú tú pauzu na oddych :D .... sliepky najlepšie znášajú počas prvého roka, potom sa znáška už znižuje.....ja by som tú zmesku na mesiac vypustil a potom opäť nasadil....
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:00. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..