AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Sliepky - nosnice (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3487)

auto123 23-12-2013 18:54

Sliepky - nosnice
 
Chcel by som sa opytat ze ci neviete poradit preco sliepky uz 3 mesiace neznasaju vajicka. Sliepky su 2 rocne a este taku dlhu prestavku v znaske vajec este nemali. Maju vybeh prijem vody a davam im psenicu a zmesku pre nosnice, prosim poradte ? Ja uz neviem co mam z nimi robit. Za kazdu radu bude vdacny.

juraj0 09-02-2014 12:39

Re: Sliepky - nosnice
 
vem je sekerou

michalQ15 11-03-2014 19:50

Re: Sliepky - nosnice
 
možno odpovedám trochu neskôr, ale.... sliepky potrebujú nejakú tú pauzu na oddych :D .... sliepky najlepšie znášajú počas prvého roka, potom sa znáška už znižuje.....ja by som tú zmesku na mesiac vypustil a potom opäť nasadil....


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:00.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..