AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Farma pod sro (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3546)

GAZDOVSKY DVOR 25-01-2014 16:42

Farma pod sro
 
Dobry den,
viete mi prosim poradit aka je presne zivnost, ked by sme chceli farmarcit pod sro? Je viazana? Vo volnych sme nasli len vyrobu krmnych zmesi.

Aky mate nazor je lepsie byt FO alebo PO, co sa tyka farmarcenia?

Dakujem velmi pekne.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:30.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..