AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Vyčlenenie pôdy - postup (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3617)

zuzast 17-03-2014 08:06

Vyčlenenie pôdy - postup
 
Dobrý deň, s vlastníkom sme sa nedohodli na nájomnom vzťahu. Žiada vyčlenenie pôdy podľa § 12 zák.č. 504/2003. Ako mám ďalej postupovať? Treba sa obrátiť na OPÚ? Čo mám robiť ako užívateľ pôdy tohto vlastníka? Sme spol.s.r.o. - nástupca štátneho majetku. On je vlastník na 2 parcelách - z toho na jednej vlastní 2/3 a na druhej 56/300-ín. Ďakujem.

Odbor komunikácie 1 19-03-2014 07:58

Re: Vyčlenenie pôdy - postup
 
Dobrý deň,

ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:49.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..