![]() |
Vyčlenenie pôdy - postup
Dobrý deň, s vlastníkom sme sa nedohodli na nájomnom vzťahu. Žiada vyčlenenie pôdy podľa § 12 zák.č. 504/2003. Ako mám ďalej postupovať? Treba sa obrátiť na OPÚ? Čo mám robiť ako užívateľ pôdy tohto vlastníka? Sme spol.s.r.o. - nástupca štátneho majetku. On je vlastník na 2 parcelách - z toho na jednej vlastní 2/3 a na druhej 56/300-ín. Ďakujem.
|
Re: Vyčlenenie pôdy - postup
Dobrý deň,
ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:49. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..