AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   elektronicky OP (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3722)

maly Mirko 19-06-2014 11:45

elektronicky OP
 
chcem sa opytat-ak nemam elektronicky OP nemozem zadat ponuku?chcem predat 4 ha ornej pody,ako mam postupovat?

Odbor komunikácie 1 19-06-2014 13:09

Re: elektronicky OP
 
Dobrý deň,

Ponuku v registri zverejňuje sám prevádzajúci alebo ním splnomocnená osoba. Na prihlásenie sa do registra a vkladanie údajov doň je potrebný výlučne elektronický občiansky preukaz. Postup cez Obchodný register nie je možný.
Prístup je pre každého občana SR vytvorený prostredníctvo schránky e-slovensko, do ktorej má každý občan prístup cez Ústredný portál verejnej správy prostredníctvom elektronického občianskeho preukazu.

Občania, pre ktorých je práca s elektronickým preukazom komplikovaná, majú možnosť splnomocniť inú fyzickú alebo právnickú osobu, ktorá bude za nich konať v zastúpení.

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:26.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..