AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Zajace- mlade mi zomieraju (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3788)

vrabcakSK 13-08-2014 09:13

Zajace- mlade mi zomieraju
 
Samica mala 7 mladé no 1 zdochlo mysleli sme si že bolo tak poslabšie potom dalšie začali zdochynať boli iba 5 a zistili sme že do žlabku s zrnom vykonavali potrebu žrali stoho tak preto potom sme nedavali ani zrno ani žlabok zase zdochlo boli 4 dobre iny chlievok som z vápnom vybielil preložil ich dal od samici lebo už su povečšie a dneska zase zdochol...? prečo prezrel som ich nič nevidno na nich ale každý, ktorý zdochol mal hlavu zaklonenu do zadu a labky mali natiahnuté ako predne do predu zadne do zadu a na boku ležali...


Prosím o radu.

andrea231 13-01-2015 14:56

Re: Zajace- mlade mi zomieraju
 
treba sa obrátiť na veterinára


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:30.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..