AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Nakup pody v inej obci (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3789)

mladyagropodnikatel 13-08-2014 11:15

Nakup pody v inej obci
 
Dobrý deň, som SHR zaregistrovaný v obci XY a vlastním tu aj pozemky. Taktiež ale vlastním aj pozemky v susediacej obci NM a v práve v tejto obci by som ešte nejaké pozemky chcel kúpiť. Postačuje mi potvrdenie z obce NM, že nemám nedoplatky na daniach, aby som tu mohol kúpiť poľnohospodársky pozemok bez použitia postupov v zmysle zákona 140/2014? Ďakujem za odpoveď.

Odbor komunikácie 1 14-08-2014 08:58

Re: Nakup pody v inej obci
 
Dobrý deň,

ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:39.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..