![]() |
Predaj pody ako celok
Dobry den.
Ak chcem predat vsetky spoluvlastnicke podiely v katastri ako celok, a nie po jednotlivych parcelach, aby som zabranil moznosti vybeu "lepsich" pozemkov a tie "horsie" mi zostanu, ako postupovat pri zadavani do registra? Dakujem. |
Re: Predaj pody ako celok
Dobrý deň,
na každú parcelu musí byť samostatná ponuka. Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:54. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..