AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotacia na dojciace kravy a mlady dobytok (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3819)

scarabo 04-09-2014 22:26

Dotacia na dojciace kravy a mlady dobytok
 
Dobry den, rad by som sa spytal, ako sa prideluju dotacie na vdj u dojciacich krav a mladeho dobytka. Na internete sa uvadza ze sa dotacie vypocitavaju na zaklade stavov HD k roku 2007. Co sa deje v pripade, ked zacinam az teraz?Nemam narok na ziadne dotacie za zvierata? Druha otazka: ako novy poberatel dotacii si mam vybavit registracne cislo na ppa, alebo sa prideluje automaticky pri prvej ziadosti?Dakujem

Odbor komunikácie 1 08-09-2014 08:30

Re: Dotacia na dojciace kravy a mlady dobytok
 
Dobrý deň,

ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:23.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..