![]() |
Dotacia na dojciace kravy a mlady dobytok
Dobry den, rad by som sa spytal, ako sa prideluju dotacie na vdj u dojciacich krav a mladeho dobytka. Na internete sa uvadza ze sa dotacie vypocitavaju na zaklade stavov HD k roku 2007. Co sa deje v pripade, ked zacinam az teraz?Nemam narok na ziadne dotacie za zvierata? Druha otazka: ako novy poberatel dotacii si mam vybavit registracne cislo na ppa, alebo sa prideluje automaticky pri prvej ziadosti?Dakujem
|
Re: Dotacia na dojciace kravy a mlady dobytok
Dobrý deň,
ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:23. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..