AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Ovocný sad (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3840)

matko.svarny 01-10-2014 20:29

Ovocný sad
 
Dobrý deň,
rád by som si založil ovocný sad o rozlohe cca 1 ha pri obci Sobotište. Náklady na vysadenie, úpravu, výsadbu a oplotenie sú značné, tak sa chcem spýtať, je možné niekde požiadať o finančný príspevok? Ďakujem.

Odbor komunikácie 1 03-10-2014 10:34

Re: Ovocný sad
 
Dobrý deň,

„Program rozvoja vidieka SR na roky 2014-2020 je v tomto čase v procese oficiálneho schvaľovania Európskou komisiou a preto podrobné podmienky získania podpory nie sú známe a nemôžeme ich jednoznačne stanoviť. Po schválení PRV SR 2014-2020 Vám radi poskytneme akékoľvek informácie“.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:24.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..