![]() |
Ovocný sad
Dobrý deň,
rád by som si založil ovocný sad o rozlohe cca 1 ha pri obci Sobotište. Náklady na vysadenie, úpravu, výsadbu a oplotenie sú značné, tak sa chcem spýtať, je možné niekde požiadať o finančný príspevok? Ďakujem. |
Re: Ovocný sad
Dobrý deň,
„Program rozvoja vidieka SR na roky 2014-2020 je v tomto čase v procese oficiálneho schvaľovania Európskou komisiou a preto podrobné podmienky získania podpory nie sú známe a nemôžeme ich jednoznačne stanoviť. Po schválení PRV SR 2014-2020 Vám radi poskytneme akékoľvek informácie“. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:24. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..