![]() |
Chov hydiny
Dobry den,
chcem sa opytat, ci mozem ziadat o NFP na zalozenie chovu hydiny na maso ked planujam mat pravnu formu podnikania ako s.r.o. Dakujem |
Re: Chov hydiny
Dobrý deň,
mladý farmár je v zmysle PRV PO alebo FO, zakladateľ musí mať do 40 rokov v čase podania žiadosti, pritom musí spĺňať podmienky start-up, t. zn. musí prvýkrát zakladať podnik ako jeho najvyšší predstaviteľ, čiže nemôže mať založené poľnohospodárske podnikanie ani iné podnikanie, kde má predmet činnosti poľnohospodársku výrobu, pred zverejnením výzvy v zmysle podopatrenia 6.1. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:09. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..