AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Chov hydiny (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=3974)

Vyronok 23-02-2015 08:55

Chov hydiny
 
Dobry den,
chcem sa opytat, ci mozem ziadat o NFP na zalozenie chovu hydiny na maso ked planujam mat pravnu formu podnikania ako s.r.o.

Dakujem

Odbor komunikácie 1 23-02-2015 14:23

Re: Chov hydiny
 
Dobrý deň,

mladý farmár je v zmysle PRV PO alebo FO, zakladateľ musí mať do 40 rokov v čase podania žiadosti, pritom musí spĺňať podmienky start-up, t. zn. musí prvýkrát zakladať podnik ako jeho najvyšší predstaviteľ, čiže nemôže mať založené poľnohospodárske podnikanie ani iné podnikanie, kde má predmet činnosti poľnohospodársku výrobu, pred zverejnením výzvy v zmysle podopatrenia 6.1.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:09.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..