AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotácie vraj už nie sú. (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4041)

Laco22 26-03-2015 17:39

Dotácie vraj už nie sú.
 
chcel som si dať vypracovať pod. plán do Blavy jednému známemu a bolo mi povedané že aby som sa nenamáhal že peniaze sú už rozdané blízkym priateľom z ministerstva. Tak by ma zaujímalo čo je na tom pravdy ? A či bude zverejnené koľko peňazí pôjde po jednotlivých okresoch v danom roku.
Ďakujem. :mad:

Odbor komunikácie 1 27-03-2015 10:03

Re: Dotácie vraj už nie sú.
 
Dobrý deň,

Všeobecne o príspevkoch na poľnohospodárske podnikanie pre malých, mladých a rodinných farmárov sa dočítate v Koncepcii podpory pre malých, mladých a rodinných farmárov, ktorú nájdete tu:

http://www.rokovania.sk/Rokovanie.as...Material=24020

Informácie o poskytnutí finančných príspevkov právnickým osobám sa zverejňujú.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:53.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..