![]() |
Dotácie vraj už nie sú.
chcel som si dať vypracovať pod. plán do Blavy jednému známemu a bolo mi povedané že aby som sa nenamáhal že peniaze sú už rozdané blízkym priateľom z ministerstva. Tak by ma zaujímalo čo je na tom pravdy ? A či bude zverejnené koľko peňazí pôjde po jednotlivých okresoch v danom roku.
Ďakujem. :mad: |
Re: Dotácie vraj už nie sú.
Dobrý deň,
Všeobecne o príspevkoch na poľnohospodárske podnikanie pre malých, mladých a rodinných farmárov sa dočítate v Koncepcii podpory pre malých, mladých a rodinných farmárov, ktorú nájdete tu: http://www.rokovania.sk/Rokovanie.as...Material=24020 Informácie o poskytnutí finančných príspevkov právnickým osobám sa zverejňujú. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:53. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..