![]() |
založenie farmy HD
Zdravým chcel by som sa opýtať, chcem.chovať cca 25 ks hovädzieho dobytka limousine v.bubudúcnosti aj viac max do 150-250 ks aká by bola potrebná maštaľ, pasienky ... Čím by.som mal.chovať, všetko okolo toho ako založiť a čo.treba na zalozenie družstva....kúpa pozemkov stavba.mastali kúpa strojov.atď.... Ďakujem za odpovede :)
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 11:24. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..