AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotacie na hydinu (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4057)

Vyronok 09-04-2015 08:18

Dotacie na hydinu
 
Dobry den,
planujeme kupit 1000 kurciat na maso a 150 nosnic. Je mozne dostat na takyto pocet zvierat dotaciu?
Dakujem

Odbor komunikácie 1 09-04-2015 08:56

Re: Dotacie na hydinu
 
Dobrý deň,

Z neprojektových opatrení programu rozvoja vidieka nie.
Podporujeme len cez operáciu „Zlepšenie životných podmienok v chove hydiny“ (výkrm kurčiat), podľa stanovených podmienok, subjekty s minimálnym ročným počtom chovaných výkrmových kurčiat v počte min.30 DJ čo v prepočte znamená 6 522 ks týchto kurčiat.


S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:00.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..