![]() |
prenájom pozemku mladý farmár
dobrý deň.
Chcem sa v prvom rade poďakovať ľuďom ktorý sa starajú o toto fórum a vytvárajú tak priestor kde sa jednoduchý ľudia môžu informovať! rozmýšľam o tom že by som skúsil podnikať ako mladý farmár no mám málo pôdy a je to viac menších roztrúsených parciel,spolu okolo 3ha čiže to nieje ani postačujúce ani vhodné na založenie farmy.vyhliadol som si pozemok ktorého vlastník je SR a správcom Slovenský pozemkový fond.Na parcelu sa podľa katasterportálu nevsťahuje žiadna ťarcha.Dalo by sa prenajať pozemok dlhodobo za účelom založenia farmy?Na koho sa treba obrátiť? jedná sa o 4ha trvalé trávnaté porasty. Ďakujem za odpoveď. |
Re: prenájom pozemku mladý farmár
Dobrý deň,
z dôvodu vecnej príslušnosti Vám odporúčame obrátiť sa na Slovenský pozemkový fond, v ktoého gescii je obhospodarovanie majetku štátu. Je nám ľúto, ale MPRV SR v tejto veci nemôže konať. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 06:40. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..