AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Zakladanie rybného hospodárstva (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4163)

Lubunko 23-07-2015 16:00

Zakladanie rybného hospodárstva
 
Môžeme dnes s podporou štátu zakladať nové rybné hospodárstvo?
Viem že podpora z euro fondov bola len do konca roku 2013. Chcem vybudovať nový rybník. Zameraný na športové rybárstvo a chovu rýb, ktorému sa venujem už 8 rok.
Poprosil by som o radu..aké kroky sú treba podniknúť v legisl. na stavbu rybnika.

Ďakujem... Lubunko

Odbor komunikácie 1 24-07-2015 11:09

Re: Zakladanie rybného hospodárstva
 
Dobrý deň,


Aj v programovom období 2014 – 2020 bude prebiehať podpora akvakultúry v rámci Operačného programu Rybné hospodárstvo, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho námorného a rybárskeho fondu. V tejto súvislosti je potrebné zdôrazniť, že sa jedná o podporu hospodárskeho chovu rýb a nie športového rybárstvo. Odporúčame priebežne sledovať web stránky Pôdohospodárskej platobnej agentúry, kde budú zverejňované výzvy na predkladanie projektov, vrátane všetkých povinných príloh a podmienok vyplývajúcich z legislatívy SR a EÚ.


S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:33.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..