![]() |
Zakladanie rybného hospodárstva
Môžeme dnes s podporou štátu zakladať nové rybné hospodárstvo?
Viem že podpora z euro fondov bola len do konca roku 2013. Chcem vybudovať nový rybník. Zameraný na športové rybárstvo a chovu rýb, ktorému sa venujem už 8 rok. Poprosil by som o radu..aké kroky sú treba podniknúť v legisl. na stavbu rybnika. Ďakujem... Lubunko |
Re: Zakladanie rybného hospodárstva
Dobrý deň,
Aj v programovom období 2014 – 2020 bude prebiehať podpora akvakultúry v rámci Operačného programu Rybné hospodárstvo, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho námorného a rybárskeho fondu. V tejto súvislosti je potrebné zdôrazniť, že sa jedná o podporu hospodárskeho chovu rýb a nie športového rybárstvo. Odporúčame priebežne sledovať web stránky Pôdohospodárskej platobnej agentúry, kde budú zverejňované výzvy na predkladanie projektov, vrátane všetkých povinných príloh a podmienok vyplývajúcich z legislatívy SR a EÚ. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:33. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..